Οι εκδόσεις Χάρτινη Πόλη και ο Δήμος Ορχομενού σας προσκαλούν στην παρουσίαση των νέων βιβλίων της Αλέκας Ζωγράφου που θα πραγματοποιηθεί στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου Ορχομενού (στα Πέτρινα) το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 18:30.
![](https://orchomenos.gr/wp-content/uploads/2020/01/INVITATION_ZOGRAFOU-1024x602.jpg)
Οι εκδόσεις Χάρτινη Πόλη και ο Δήμος Ορχομενού σας προσκαλούν στην παρουσίαση των νέων βιβλίων της Αλέκας Ζωγράφου που θα πραγματοποιηθεί στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου Ορχομενού (στα Πέτρινα) το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 18:30.