Ο Πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Ορχομενού προσκαλεί τα μέλη του τη Δευτέρα 20 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 18:00 σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί δια ζώσης, κεκλεισμένων των θυρών, με θέματα της ημερήσιας διάταξης.
![](https://www.orchomenos.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ_ΔΣ.jpg)
Ο Πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Ορχομενού προσκαλεί τα μέλη του τη Δευτέρα 20 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 18:00 σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί δια ζώσης, κεκλεισμένων των θυρών, με θέματα της ημερήσιας διάταξης.