Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής προσκαλεί τα μέλη της σε τακτική, δια ζώσης, συνεδρίαση, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 10:00 π.μ., στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου με θέματα της ημερήσιας διάταξης:
![](https://www.orchomenos.gr/wp-content/uploads/2022/12/Συνεδρίαση-848x480.jpg)
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής προσκαλεί τα μέλη της σε τακτική, δια ζώσης, συνεδρίαση, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 10:00 π.μ., στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου με θέματα της ημερήσιας διάταξης: