Ο Πρόεδρος του ΔΣ του Δήμου Ορχομενού προσκαλεί τα μέλη του σε τακτική, διά περιφοράς, συνεδρίαση που θα διεξαχθεί την Τρίτη 9 Φεβρουαρίου 2021 από ώρα 13:30 ως και ώρα 15:30 για συζήτηση και λήψη απόφασης σε θέματα της ημερήσιας διάταξης.
![](https://www.orchomenos.gr/wp-content/uploads/2020/10/-e1603796957729-700x480.jpg)
Ο Πρόεδρος του ΔΣ του Δήμου Ορχομενού προσκαλεί τα μέλη του σε τακτική, διά περιφοράς, συνεδρίαση που θα διεξαχθεί την Τρίτη 9 Φεβρουαρίου 2021 από ώρα 13:30 ως και ώρα 15:30 για συζήτηση και λήψη απόφασης σε θέματα της ημερήσιας διάταξης.