Η Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ορχομενού προσκαλεί τα μέλη της τη Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2021 και ώρα 10:00 π.μ. σε συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί μέσω τηλεδιάσκεψης, με θέματα που αφορούν στην ημερήσια διάταξη.
![](https://www.orchomenos.gr/wp-content/uploads/2020/10/Συνεδρίαση_ΟΕ_1.jpg)
Η Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ορχομενού προσκαλεί τα μέλη της τη Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2021 και ώρα 10:00 π.μ. σε συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί μέσω τηλεδιάσκεψης, με θέματα που αφορούν στην ημερήσια διάταξη.