Η Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ορχομενού καλεί τα μέλη της την Τετάρτη 3 Μαρτίου 2021 και ώρα 1.00 μ.μ. σε κατεπείγουσα, δια περιφοράς, συνεδρίαση για συζήτηση και λήψη απόφασης σε θέματα της ημερήσιας διάταξης.
![](https://www.orchomenos.gr/wp-content/uploads/2020/10/Συνεδρίαση_ΟΕ_1.jpg)
Η Πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ορχομενού καλεί τα μέλη της την Τετάρτη 3 Μαρτίου 2021 και ώρα 1.00 μ.μ. σε κατεπείγουσα, δια περιφοράς, συνεδρίαση για συζήτηση και λήψη απόφασης σε θέματα της ημερήσιας διάταξης.