Ο πρόεδρος της Κοινότητας Αγίου Δημητρίου προσκαλεί τα μέλη της σε κατεπείγουσα συνεδρίαση που θα γίνει στο Κοινοτικό κατάστημα την Παρασκευή 5 Ιουλίου 2024 και ώρα 1.30 μ.μ., για συζήτηση και λήψη αποφάσεων σε θέματα της ημερήσιας διάταξης:
![](https://www.orchomenos.gr/wp-content/uploads/2020/10/-e1603796957729-700x480.jpg)
Ο πρόεδρος της Κοινότητας Αγίου Δημητρίου προσκαλεί τα μέλη της σε κατεπείγουσα συνεδρίαση που θα γίνει στο Κοινοτικό κατάστημα την Παρασκευή 5 Ιουλίου 2024 και ώρα 1.30 μ.μ., για συζήτηση και λήψη αποφάσεων σε θέματα της ημερήσιας διάταξης: